Матеріальна допомога надана всім, хто звернувся до громадської приймальні народного депутата Володимира Бандурова

опубліковано 11 лют. 2015 р., 03:04 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 11 лют. 2015 р., 03:05 ]

Матеріальна допомога надана всім, хто звернувся до громадської приймальні народного депутата Володимира Бандурова

З 26 по 29 січня у Василівському, Оріхівському, Кам'янсько-Дніпровському, Великобілозерському районах і в місті Енергодарі працювала громадська приймальня народного депутата Володимира Бандурова.

Протягом тижня роботи громадської приймальні до неї звернулося близько 300 осіб. Велика частина звернень стосувалась надання матеріальної допомоги на лікування, вирішення побутових питань людей. Усього у громадську приймальню надійшло 36 подібних прохань.

Такі питання Володимир Бандуров розглядає у першу чергу. Відразу ж народний депутат звернувся до благодійного фонду «Під покровом Богородиці» з проханням в оперативному порядку надати матеріальну допомогу всім без винятку людям, які прийшли до громадської приймальні за допомогою. Наглядова рада благодійного фонду підтримала Володимира Бандурова і протягом декількох днів всі, хто звернувся у громадську приймальню депутата за такою необхідною допомогою, отримали її. Для того, щоб допомога була більш ефективною, Володимир Бандуров перерахував на рахунок благодійного фонду всю свою заробітну плату за грудень та січень.

- Громадська приймальня - це і канал зворотного зв'язку з людьми щодо реального стану справ на місцях, і можливість допомогти конкретній людині. Якщо людина опинилася в складній життєвій ситуації, ми не можемо залишити її один на один з проблемою. Як мінімум, ми можемо показати приклад того, що добро можна робити завжди. Жодна із заяв чи звернень громадян не залишиться без уваги. Необхідну допомогу буде надано. Якщо жителям округу потрібна моя допомога й підтримка, я зроблю все, щоб необхідний результат був досягнутий, - підкреслив Володимир Бандуров.