Дорогі земляки!

опубліковано 21 серп. 2015 р., 00:49 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 21 серп. 2015 р., 00:49 ]
Дорогі земляки!

        
24 серпня ми відзначаємо наше головне державне свято - День Незалежності України. Проголошення у 1991 році незалежної української держави стало поворотним пунктом у житті нашої країни, відкрило широкі можливості для духовного розвитку суспільства, для економічного зростання, для підвищення рівня добробуту кожного громадянина.

        Ми живемо у молодій, але вже сильній державі, яка міцніє й набирається досвіду з кожним роком. За останні роки ми стали сильнішими, і зараз спільними зусиллями будуємо нову країну, у якій житимуть майбутні покоління.

        Шлях, пройдений незалежною Україною, не був простим. Роки становлення демократичної держави стали випробовуванням для всіх нас - випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, на здоровий глузд. Нам багато чого вдалося досягти, але ще більше належить зробити для того, щоб ми могли пишатися своєю країною - мирною, незалежною, процвітаючою Україною. І немає сумнівів у тому, що спільними зусиллями ми зможемо цього домогтися.

        Я щиро вітаю вас, дорогі співгромадяни, з Днем Незалежності! Бажаю всім здоров'я, щастя, успіхів у справах, благополуччя та миру. Миру нашим сім'ям та всій Україні. Нехай мрія про краще життя окриляє вас на нові звершення!

Володимир БАНДУРОВ, народний депутат України