Допомога людям - головна мета громадської приймальні Володимира Бандурова

опубліковано 2 лип. 2015 р., 01:33 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 2 лип. 2015 р., 01:33 ]
Допомога людям - головна мета громадської приймальні Володимира Бандурова 

https://drive.google.com/a/en.gov.ua/file/d/0B6ICiPAf7PiQY2FrQWNycktoMm8/edit?usp=drive_web
Народний депутат Володимир Бандуров, який представляє у Верховній Раді жителів Василівського, Оріхівського, Великобілозерського, Кам'янсько-Дніпровського районів та міста Енергодара, одним з головних напрямків своєї роботи в окрузі вважає поліпшення якості життя людей. Найбільш ефективно і оперативно допомогти людям, вважає депутат, можна за допомогою громадської приймальні, яка працює в окрузі вже протягом трьох років.


        Протягом першого півріччя 2015 року до громадської приймальні Володимира Бандурова надійшло 470 колективних та індивідуальних звернень, з них 380 письмових, від 2025 жителів округу. Задля своєчасного вирішення проблем і швидкого реагування на поставлені людьми запитання на депутатських прийомах завжди присутні представники районних відомств - держадміністрацій, комунальних служб, відділень Пенсійного фонду, центрів зайнятості. Плідна та тісна співпраця з органами самоврядування допомагає оперативно вирішувати питання ремонту житлових будинків, відкриття нових автобусних маршрутів, працевлаштування, отримання субсидій або перерахунку пенсій.
        Якщо ж проблема стосується благоустрою - ремонту сільських соціальних установ, освітлення вулиць чи водопостачання, на які не виділяються бюджетні кошти, - місцевим громадам пропонується взяти участь у конкурсі грантів «Поспішайте творити добро». Переможці конкурсу отримують частину коштів на проведення робіт на умовах співфінансування від благодійного фонду «Під покровом Богородиці», почесним президентом якого є Володимир Бандуров.
        Крім колективних, багато надходить і особистих звернень, і вони дуже різні - від реєстрації ПП до отримання страхових виплат. Жодне звернення не залишається без уваги.
        Так, у лютому з проханням звернулися батьки однорічної дитини, хворої на ДЦП. Мама малюка дізналася про те, що за сприяння Володимира Бандурова в Оріхові півтора роки тому відкрився Центр соціальної реабілітації для дітей-інвалідів, і попросила допомогти їй влаштувати туди свою дитину. Складність проблеми полягала в тому, що в Центрі займаються з дітьми з трирічного віку. Питання тут же було узгоджене з педагогами Центру, які взялися розробити і впровадити у практику навчальні програми для дітей більш раннього віку.
        - Ми готові були все зробити, щоб наша дитина отримував необхідну допомогу, - розповідає мама малюка Тетяна Р., - але у нас у Малій Токмачці немає фахівців, а в Оріхівський центр приймають дітей лише з трьох років. А ми боялися втратити дорогоцінний час! І тільки завдяки Володимиру Володимировичу нашого малюка прийняли, зараз з ним займаються за індивідуальною програмою психолог і масажист. Я вже бачу прогрес у розвитку дитини, і дуже вдячна нашому депутату за допомогу!
        А Катерина Молчанова з Кам'янки-Дніпровської зверталася до приймальні депутата вже двічі.
        - За своє життя мені доводилося десятки разів голосувати за кандидатів у депутати, але жоден з них не зрівняється з Володимиром Володимировичем, - визнає пенсіонерка. - У його приймальні до мого прохання поставилися з великою увагою, хоча на результат я особливо й не сподівалася. Мої документи на перерахунок пенсії були загублені у Пенсійному фонді, але завдяки втручанню депутата - чудесним чином знайшлися, і тепер я отримую пенсію більшого розміру, ніж раніше. Допомогли мені також і з оплатою операції в центрі «Визус». Так що на виборах я проголосувала правильно!
        У більшості звернень, що надійшли з початку 2015 року, містилося прохання про виділення матеріальної допомоги. В умовах погіршення соціально-економічної ситуації, зростання цін на товари та послуги збільшується, на жаль, і кількість людей, чий рівень життя знижується з кожним днем. Багатьом стає не під силу самостійно оплатити дороге лікування або операцію, і вони йдуть за допомогою до депутата.
        До подібних прохань Володимир Бандуров ставиться з особливою увагою. За неповні півроку матеріальну допомогу на лікування та соціально-побутові потреби отримали 120 осіб. У той же час, спільно з депутатами з парламентської групи «Воля народу» Володимир Бандуров домагається прийняття законів, що підвищують розміри мінімальної заробітної плати і пенсій.
        Змінився характер звернень і у зв'язку з подіями на сході країни. Неодноразово до приймальні депутата приходили тимчасові переселенці з проханням допомогти з працевлаштуванням, з житлом і навіть з дровами. Неможливо відмовити у допомозі людям, які втратили дах над головою!
        Надається допомога і учасникам АТО. Під Маріуполем, в районі Широкіна, служить боєць Нацгвардії Олександр Пересадін з села Димитрове Оріхівського району. Під час артобстрілу в результаті попадання снаряда згоріла форма бійця. Олександр звернувся до депутатської приймальні за допомогою. Оперативно було закуплене все обмундирування, включаючи і армійське взуття, і передане захиснику.
        - Вся моя депутатська діяльність, яка включає підготовку законопроектів, роботу у парламентських комітетах і в сесійній залі, а також - у моєму окрузі, спрямована на створення сприятливих умов для розвитку територій, для забезпечення добробуту наших людей, - підводить Володимир Бандуров підсумки своєї діяльності у першому півріччі. - І робота громадської приймальні - одна з основних складових. Це найефективніший спосіб отримувати оперативну інформацію про проблеми округу і мати можливість так само швидко на них реагувати, домагатися від Кабміну фінансування територій, розробляти і приймати у Верховній Раді закони, спрямовані на захист виборців.
Comments