Депутат Володимир Бандуров допоміг святому Миколаю

опубліковано 23 груд. 2014 р., 01:53 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 23 груд. 2014 р., 03:08 ]

Депутат Володимир Бандуров допоміг святому Миколаю


Череда веселих новорічних свят у містах і селах 79-го округу, за традицією, розпочалася з Дня святого Миколая. 19 грудня у районних центрах Василівського, Оріхівського, Кам'янсько-Дніпровського, Великобілозерського районів та в місті Енергодарі засяяли вогнями новорічні ялинки.


 

Цього дня на святах, організованих і проведених районними адміністраціями, побували сотні дітлахів. Усюди було святково, шумно і весело. Поздоровлення колоритного святого Миколая супроводжувалися виступами дитячих творчих колективів, веселими хороводами, оригінальними конкурсами.

Але кожна дитина у цей день розраховує отримати ще й традиційний «миколайчик» - солодкий подарунок. І в цій непростій справі святому Миколаю допомогла команда народного депутата України Володимира Бандурова. Подарунки від депутата були вручені діточкам із малозабезпечених та багатодітних сімей, дітям-інвалідам та сиротам, а також тим, хто разом з батьками змушений був покинути рідну домівку і стати переселенцем.

- Почалися новорічні та різдвяні свята. Для кожної дитини це пора веселощів та чудес. І ми, дорослі, повинні зробити все, щоб діти були щасливі і відчували турботу про себе. Особливо це важливо для тих діточок, які опинилися в складних життєвих умовах або позбавлені батьківського тепла. Нехай у ці дні кожен з них буде оточений любов'ю і увагою, а святий Миколай завжди оберігає і захищає наших дітей, - зазначив у своєму привітанні народний депутат Володимир Бандуров.

Команда народного депутата в День святого Миколая побувала у всіх райцентрах, на всіх святкових заходах та вручила дітям яскраво оформлені набори кондитерських виробів. У Оріхові ці добровільні помічники святого Миколая подарували солодкі подарунки 500 дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей. У Василівці подарунки від депутата отримали 400 дітей, у Великій Білозерці - 150 малюків.

Крім того, відвідали на дому малюків, хворих на ДЦП, - сімох дітлахів у Кам'янці-Дніпровській і п'ятьох в Енергодарі. Привітали з Днем святого Миколая та вручили кожній дитині іграшку. Як зізнаються самі помічники народного депутата, спостерігати, як світяться радістю очі дитини, позбавленої можливості веселитися біля ялинки разом з однолітками, - це дорогого коштує.

А кам'янські дітлахи отримали від депутата ще один подарунок - гірлянду. І тепер головна новорічна ялинка Кам'янсько-Дніпровського району засяє безліччю святкових вогників. На радість і малюкам, і дорослим.