Час добрих справ продовжується

опубліковано 19 трав. 2015 р., 04:30 Сектор комп'ютерного забезпечення Енергодарської міської ради   [ оновлено 19 трав. 2015 р., 04:31 ]

Час добрих справ продовжується


За роки депутатської діяльності Володимир Бандуров допоміг десяткам тисяч земляків, які звернулися до свого обранця на депутатському прийомі або під час його зустрічей з виборцями. Характер прохань надзвичайно різноманітний - від надання допомоги у лікуванні до сприяння у реставруванні закладів культури, охорони здоров'я чи освіти. Допомогу виборцям Володимир Бандуров вважає не менш важливою частиною своєї роботи, ніж законотворча діяльність, і виконує її неухильно.


До Володимира Бандурова звертаються тисячі літніх жителів Василівського, Великобілозерського, Оріхівського, Кам'янсько-Дніпровського районів та міста Енергодара з проханням допомогти у придбанні окулярів для зору. За час депутатської діяльності Володимира Бандурова понад 14 тисяч пенсіонерів та малозабезпечених, які того потребували, вже отримали безкоштовні окуляри. Причому команда депутата провела колосальних обсягів роботу - адже у кожної людини свої проблеми із зором, а значить, і кожна пара окулярів повинна бути індивідуальною.


Бачити світ у всій красі


Але час іде - і питання забезпечення окулярами знову постало на порядку денному. По-перше, самі окуляри не вічні, по-друге, відбуваються природні зміни із зором людини, а головне - фінансові можливості і без того обмежених у коштах людей не дозволяють їм у нинішній непростий час самостійно купити окуляри. Багато хто змушений був знову звернутися за допомогою до свого депутата.

Не зміг Володимир Бандуров допустити, щоб його земляки, а це переважно ветерани праці, страждали від неможливості повноцінно жити, комфортно почувати себе у навколишньому світі. На підставі поданих рецептів були закуплені ще 1300 пар окулярів, які й були нещодавно вручені жителям населених пунктів 79-го округу.

- В нашому місті окуляри отримали тридцять осіб, серед них і ветерани війни, і інваліди, - розповідає член президії Енергодарської ради ветеранів Ніна Тихомирова. - Всі дуже задоволені, оскільки отримали можливість нормально бачити, читати газети й книги, дивитися телевізор. Енергодарці щиро дякують Володимиру Володимировичу за можливість відчувати себе не на узбіччі життя, а в епіцентрі навколишніх подій.


Столяри й теслярі за шкільною партою 


У спектрі уваги депутата не лише ветерани праці, але й їхня підростаюча зміна. На прохання педагогічного колективу Балківської школи Василівського району для кабінету праці був придбаний верстак. І відтепер балківські школярі зможуть опановувати не лише теорію, але й практику володіння сучасним інструментом. Для когось згодом цей навичок згодиться у побуті, а хтось, можливо, стане у майбутньому професійним токарем або столяром.

- Досі у нас в майстерні не було нічого, окрім молотків і ножівок, - розповідає вчитель праці Юрій Лаба. - В таких умовах навчити дітей бути справжнім господарем у своєму домі неможливо. Завдяки Володимиру Бандурову у нас з'явився новий верстак, і тепер мої вихованці навчатимуться працювати на сучасному, якісному обладнанні.


Знам'янці гратимуть у футбол!


Традиційно серед пріоритетів Володимира Бандурова - розвиток масового спорту. Допомагає депутат і з ремонтом спортзалів, і з обладнанням спортмайданчиків, і з екіпіровкою команд, і з поїздками сільських спортсменів на престижні змагання. Нещодавно в Енергодарі з'явився спортивний тренувальний комплекс для занять карате, у відкритті якого є чимала заслуга і Володимира Володимировича.

А у селі Велика Знам'янка Кам'янсько-Дніпровського району в урочистій обстановці було відкрито сучасний спортивний стадіон «Знам'янський». Окрім народного депутата, свою частку у його будівництво внесли і сільська рада, і районна адміністрація, і фермери-спонсори, а головне - небайдужі мешканці села, руками яких створювався стадіон.

- Близько двох років нам знадобилося, щоб побудувати такий стадіон, як ми задумали - за розмірами футбольного поля він відповідає європейським стандартам, - говорить сільський голова Великої Знам'янки Анатолій Кондратенко. - Раніше тут було звалище, так що довелося розчищати завали сміття, розбивати майданчик, засівати газон, споруджувати лавки для вболівальників. Крім футбольного поля, ми обладнали й тренажерний комплекс, а ще - майданчик для малюків. Хочемо, щоб спорт з ранніх років увійшов в їхнє життя. Раніше ми не могли брати участь у першості району з футболу, оскільки не мали можливості приймати у себе суперників, а тепер у нас гратимуть і дитяча, і доросла команди. Надалі ми плануємо встановити біля футбольного поля трибуну та роздягальні. Хочу зазначити, що ми цінуємо організаційну та спонсорську підтримку нашого депутата Володимира Бандурова і дякуємо за допомогу і йому, і всім, хто нам допомагав.

Урочисте відкриття стадіону перетворилося на колективну ударну працю - і господарі, й почесні гості висадили навколо нового стадіону саджанці, які привезли у Велику Знам'янку помічники Володимира Бандурова. Пройдуть роки - і будуть гомоніти листям дерева, посаджені навколо сільського стадіону в день його відкриття.