Держземагенства у м.Енергодарі Запорізької області

Для військовослужбовців, які захищають Батьківщину в зоні проведення АТО, в області виділено майже 700 га землі

        Військовослужбовці, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України, отримають земельні ділянки як у населених пунктах області, так і за їх межами.

        Фахівці територіальних органів Держземагентства в Запорізькій області вже визначили масиви земель державної та комунальної власності, призначені для військовослужбовців загальною площею 687,34 га, в т.ч. 102,5 га - в межах населених пунктів.

        Земельні ділянки, які знаходяться в населених пунктах, призначені для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) облаштовані комунікаціями та інфраструктурою. За межами населених пунктів підібрані земельні ділянки розташовані поблизу населених пунктів.

        Для отримання у власність земельної ділянки учасникам бойових дій необхідно звертатися до територіального підрозділу Держземагентства області за місцем проживання, де їм буде надана всебічна допомога та сприяння у вирішенні цього питання. При собі необхідно мати документ, що посвідчує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідку, наказ, тощо).

        Консультацію можна отримати за телефонами: (061)787-53-62 (юридичне управління Головного управління Держземагентства у Запорізькій області) або (061)787-51-49 (відділ землеустрою), (06139) 3-16-00 відділ ДЗА у м.Енергодарі Запорізької області.

Про індексацію нормативної грошової оцінки земель


Інформаційні картки