Публічні закупівлі

В розділі «Публічні закупівлі» можна ознайомитись з річними планами закупівель, додатками до них, оголошеннями про проведення процедур закупівель та інформацією щодо їх проведення виконавчими органами міської ради та комунальними підприємствами (установами, закладами) міста, за попередні роки.

З 2016 року механізм закупівель за бюджетні кошти регулюється Законом України «Про публічні закупівлі»

З введенням в дію Закону застосовується електронна система закупівель, яка забезпечує реєстрацію осіб, автоматичне розміщення, отримання і передання інформації та документів під час проведення процедур закупівель.

Згідно з Законом через авторизовані електронні майданчики ProZorro органи державної влади та місцевого самоврядування, установи, як замовники оприлюднюють інформацію про закупівлі.

prozorro.gov.ua - відкритий ресурс, який пропонує доступ до всієї інформації з центральної бази даних про електронні тендерні торги, що були оголошені з 31 липня 2016 року.

Dozorro (Громадський контроль держзакупівель) - онлайн-платформа (портал), де будь-хто може надати зворотній зв’язок державному замовнику чи постачальнику, суспільству чи правоохоронним органам щодо проведеної процедури закупівлі, обговорити та оцінити умови конкретної закупівлі, проаналізувати закупівлі окремого замовника


Державні закупівлі виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств, установ, закладів міста